Činnost a rozvoj Základní školy Světice se snaží podpořit i nově vzniklé Sdružení rodičů a přátel školy při Základní škole Světice, z. s.

Dopis rodičům ZŠ Světice 2022

Stanovy spolku můžete stáhnout -ZDE-.

Prezentační materiál nejen pro potenciální partnery můžete stáhnout -ZDE-.

Členství ve spolku je dobrovolné, platné po dobu školního roku, ve kterém byl uhrazen členský příspěvek. Členství lze kdykoli ukončit emailovou či písemnou žádostí.

Členský příspěvek na rok 2022/2023 byl určen ve výši 300 Kč za školní rok, bez ohledu na počet dětí ve škole.

Přihláška člena do spolku je -ZDE-.

Vyplněnou přihlášku prosíme odeslat na emailovou adresu: srps@skolasvetice.cz.

Výroční zpráva SRPŠ 2020/2021

Pokud budete chtít uzavřít darovací smlouvu o nepeněžním daru na vámi zakoupené pomůcky, prosím kontaktujte nás na emailu srps@skolasvetice.cz.

A samozřejmě s vámi budeme rádi ve spojení na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/455401531902422/

Děkujeme, že máte péči o svoji školu, velmi si vaší pomoci vážíme. V případě, že chcete činnost SRPŠ podpořit finančním příspěvkem, číslo účtu je 44556609/2010 vedené u Fio banky a.s.

Veškeré dotazy či podněty prosím směřujte na email srps@skolasvetice.cz.